Şartların Özeti

Son güncelleme: 1 Haziran 2020

Şartların Özeti

Kullanım Şartlarımızı (“Sözleşme”) okumalı ve kabul etmelisiniz çünkü makromusic for Spotify ile sizin aranızda bağlayıcı sözleşme oluşturmaktadır. Ancak size kolaylık olması için bu kısa özeti sağlıyoruz (büyük harfle başlayan terimler Sözleşmede tanımlanmıştır).

Kabul. Hizmeti kullanmakla bu Sözleşmeyi, Mahremiyet Politikamızı ve Güvenlik İpuçlarımızı ve yaptığınız uygulama içi satın alma işlemlerine uygulanan şartları kabul edersiniz.

Uygunluk. Hizmeti kullanmak için en az 18 yaşında olmalısınız ve Hizmeti kullanmanız yasal olarak yasak olmamalıdır. Yasalara uyacağınızı, ağır bir suçtan hüküm giymediğinizi veya cinsel suçlu olmadığınızı taahhüt etmektesiniz.

Hesabınız. makromusic for Spotify’a erişmek için Spotify’ı kullanırsanız makromusic for Spotify’ı kullanmak için Spotify’dan bazı bilgilere erişmek üzere bize yetki vermelisiniz. Hesabınızı güvenli ve gizli tutmayı kabul ediyorsunuz.

Hizmetlerin Değiştirilmesi; Fesih. Hizmetleri herhangi bir zamanda değiştirebilir veya tamamen sona erdirebiliriz. Hesabınızı Ayarlarda sona erdirebilirsiniz ve bu Sözleşmeyi ihlal ederseniz veya biz Hizmeti kullanmanızın uygunsuz olduğunu düşünürsek hesabınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Güvenlik. makromusic for Spotify, kullanıcılarının eylemlerinden veya sizin onlarla etkileşimlerinizden sorumlu değildir ve geçmiş sorgulaması yapmıyoruz. Dikkatli olun ve makromusic for Spotify’da veya makromusic for Spotify dışında insanlarla etkileşime dair Güvenlik İpuçlarımızı okuyup takip ettiğinizden emin olun.

Haklar. makromusic for Spotify size bu Sözleşme ile yetki ve izin verildiği şekilde Hizmetimizi kullanma hakkı vermektedir. Yapmamayı kabul ettiğiniz eylemlerin tam listesi için Sözleşmeye bakın. makromusic for Spotify’a profilinizi ve İçeriğinizi makromusic for Spotify’ın Hizmeti çalıştırması, yenilerini araştırması ve geliştirmesi şeklideki sınırlı amaç ile teşhir etme hakkı vermektesiniz.

Kurallar. makromusic for Spotify’ı kullanırken uymayı kabul ettiğiniz, diğer kullanıcılardan para istememek, diğer kullanıcıları taciz etmemek veya Hizmeti yasadışı herhangi bir amaçla kullanmamak gibi kuralların listesi için Sözleşmeye bakın.

Uygulama İçi Satın Alma İşlemleri. makromusic for Spotify, iTunes ve Google Play gibi mobil platformlar aracılığıyla satın almak üzere hizmetler teklif edebilir. Bu satın almalar, ilgili platformların şartlarına tabidir. Çoğu satın almalarda para iadesi yoktur ve bazı hizmetler size Sözleşmede daha ayrıntılı açıklandığı gibi yalnız belirli bir lisans verir.

Telif hakkı. Eserinizin Hizmette telif hakkınız ihlal edilerek yayınlandığına inanıyorsanız lütfen Sözleşmedeki talimatları izleyerek Telif Hakları Vekilimize bir bildirim gönderin.

Sorumluluğun Reddi. Hizmetimiz “olduğu haliyle” sağlanmaktadır ve Hizmetimizin kalitesi, güvenliği ve güvenilirliği ile ilgili hukuki sorumluluğu reddediyoruz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması. Yasaların izin verdiği ölçüde, size karşı sorumluluğumuzu sizin Hizmeti kullanmanız, diğer kullanıcıların davranışları ve İçeriğinize yetkisiz erişim veya kullanma ile ilgili talepler için belirli tipteki tazminatlar ile sınırlıyoruz. Toplam sorumluluğumuz sizin bize ödediğiniz ücretleri aşmayacaktır.

Tahkim. Sözleşmemiz zorunlu bir tahkim maddesi içermektedir. Herhangi bir anlaşmazlığın tahkim yolu ile çözümleneceğini kabul etmektesiniz ve jüri yargılaması veya toplu bir davaya katılma hakkınızdan feragat etmektesiniz. Bu, AB, Norveç ve yasal olarak yasaklanan diğer yerlerde ikamet eden kullanıcılar için geçerli değildir.

Tazminat. Hizmetleri kullanmanız, İçeriğiniz veya bu Sözleşmeyi ihlalinizden kaynaklanan davalar yüzünden bizi tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.İstanbul, TÜRKİYE